Narozeniny v pelíšku

Oslavy v Pelíšku jsou velice oblíbené. Prostor si můžete nazdobit dle sebe, můžete využívat veškeré vybavení herny, výhodou je také možnost přinést si své vlastní občerstvení i nápoje. Stolečky i základní nádobí je k dispozici. Pro oslavy můžete také využít kuchyňku s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, kapslovým kávovarem a lednici s mrazákem. Můžete využít také vychytávky jako stroj na cukrovou vatu či pumpičku na balonky. Hudbu můžete pouštět z rádia s CD přehrávačem nebo z počítače s reproduktory připojeného na internet, samozřejmostí je i připojení k WiFi.

Za hezkého počasí je možné využít i hřiště u Pelíšku (pokud vám nevadí, že je veřejně přístupné) a udělat si tam piknik. Můžete si levně pronajmout skákací hrad.

Pokud nechcete být na organizaci narozenin sami, tým Pelíšku za příplatek může zajistit výzdobu, občerstvení a program, popřípadě doporučit fotografku nebo paní na dort. Chcete na oslavě zorganizovat honbu za pokladem, výtvarnou dílničku? Líbila by se vám oslava ve stylu Minecraft nebo třeba program s Elsou z Ledového království? Ozvěte se nám, ceny v tuto chvíli domlouváme individuálně.

Pro členy Pelíšku je cena 400 Kč za celý den, pro veřejnost 200 Kč za hodinu. V ceně je úklid před oslavou a koordinátorka, která vám hernu předá a převezme, a zároveň přispějete na provoz Pelíšku.

Ať už preferujete oslavu ve vlastní režii nebo na klíč od týmu Pelíšku, domluvte si svůj termín na tel. 739062761.

Pro přehled volných termínů se podívejte do kalendáře Pelíšku zde.

Narozeniny v Pelíšku