Jaké kroužky Vám nabízíme?

Volná herna

Aktuálně provozujeme volnou hernu POUZE pro ČLENY.

Abychom dodrželi nařízení max 2 osob ve vnitřních prostorách, spustili jsme přihlašovací systém, který hlídá maximální možnou obsazenost. Jsou vypsané termíny, kam se můžete přihlásit a členka týmu Pelíšku Vám otevře dveře, nabídne kávu apod. Přihlásit se můžete zde. Rušení je max 10 hodin předem, aby tam na Vás naše dobrovolnice nemusely zbytečně čekat.

Připomínáme, herna je aktuálně pouze pro členy, pokud jste ještě letos nezaplatili členství, prosíme, abyste tak udělali nejpozději při návštěvě herny kartou, případně předem přes účet (tady se dozvíte jak).

Pelíškohraní

Společné setkávání dětí a rodičů plné her, zábavy, cvičení a vyrábění. Navazujeme na oblíbené cvičení pro malé děti. Lektorky Aneta Konečná a Klára Lukešová obohatily veselé cvičení s říkankami o další aktivity. Vhodné pro děti od 9 měsíců do 3 let v doprovodu rodičů. Po skončení je možné zůstat ve volné herně. Pohybový kroužek pro děti s maminkami.

Tvořivé ručičky

Výtvarný kroužek pro děti 5-7 let vede učitelka z MŠ Katka Jirkovská a Hana Hejná.  Obě lektorky jsou kreativní a plné inspirace a zkušeností s dětskou tvorbou. Děti si vyzkouší nové zajímavé výtvarné techniky.

Kroužek je z časových možností vždy v pondělí a v pátek ob týden (každý lichý týden). Začínáme 11/1/2021. Pro kontrolu využívejte náš kalendář zde.

Creating English

Kurz angličtiny pro děti s americkou rodilou mluvčí. Kurz Movers je určený pro žáky 1. stupně ZŠ, Starters pak pro děti od 3 do 6 let.

Francouzština pro dospělé

Kurzy francouzštiny pro dospělé začátečníky i pokročilé vede Jana Stříteská.

Jóga pro maminky s dětmi

Chcete si zacvičit a nemáte hlídání? Vemte děti s sebou! Děti si budou hrát v herně s ostatními dětmi a vy si budete moct zacvičit s ostatními maminkami! Když bude dítě potřebovat, můžete si odběhnout a obstarat ho a pak se vrátit ke cvičení. Zkušená lektorka Dáša Kleinová bere cvičení s nadhledem a porozuměním.

Na kroužky se můžete hlásit osobně v Pelíšku, na ukázkových hodinách nebo online zde.