Kalendář RC Pelíšek Buštěhrad

Můžete přepínat měsíční, týdenní a denní zobrazení, šipkami přecházet na další období.
Po rozkliknutí detailu události je možné si ji snadno přidat do svého google kalendáře.
Neobsazené časy jsou příležitost pro vás. Chcete v Pelíšku zorganizovat svou akci? Kontaktujte nás!

Pravidelný program

Jakékoliv volné časy jsou k dispozici pro vaše aktivity.

Chcete vést kroužek? Otevírat volnou hernu?

Uspořádat promítání fotek z dovolené, přednášku, workshop nebo cokoliv jiného?

  • Kontaktujte nás!
  • 739 771 706
  • rcpelisek@seznam.cz

Popis aktivit

Volná herna

Přijďte s dětmi do herny, děti jsou obvykle tak nadšené z nových hraček a dalších dětí, že své rodiče či prarodiče nechají dát si v klidu kávu nebo čaj a popovídat si. Členové Pelíšku mají po domluvě možnost otevřít volnou hernu pro sebe i pro ostatní i v jiných časech.

Volná herna + Hlídání dětí + Coworking

V Pelíšku můžete v klidu pracovat ve sdílené kanceláři s WiFi, zatímco si Vaše dítě hraje vedle v herně.
Pokud přijdete s kamarádkou můžete si pohlídat děti vzájemně nebo můžete za úplatu využít naše hlídací maminky z týmu Pelíšku.
Hlídání prosím objednávejte předem na čísle 739 062 761.

Pelíškohraní

Společné setkávání dětí a rodičů plné her, zábavy, cvičení a vyrábění. Navazujeme na oblíbené cvičení pro malé děti. Lektorky Aneta Konečná a Soňa Neusserová obohatily veselé cvičení s říkankami o další aktivity. Vhodné pro děti od 9 měsíců do 3 let v doprovodu rodičů. Po skončení je možné zůstat ve volné herně. Není nutné chodit pravidelně.

Tvořivé ručičky

Výtvarný kroužek pro děti 5-7 let vede učitelka z MŠ Katka Jirkovská. To má pro děti z budovy MŠ na Hřebečské tu výhodu, že je může ze školky přivést na kroužek a rodiče si je pak vyzvednou rovnou v Pelíšku. Děti si vyzkouší nové zajímavé výtvarné techniky.

Logohrátky

Kroužek vede učitelka z Lidické MŠ Barbora Sůssemilchová, která má kvalifikaci asistent logopeda. Jedná se o hravé procvičení jazýčků a správné výslovnosti pro děti 3 – 5 let, které jim pomůže předejít pozdějšímu dojíždění k logopedovi.

Creating English

Kurz angličtiny pro děti s americkou rodilou mluvčí. Kurz Movers je určený pro žáky 1. stupně ZŠ, Starters pak pro děti od 3 do 6 let.

Francouzština pro dospělé

Kurzy francouzštiny pro dospělé začátečníky i pokročilé vede Jana Stříteská.

Tvoření pro rodiče s dětmi

Vede střídavě Hanka Hejná se Soňou Neusserovou. Zatímco Soňa se zaměří na jednodušší výtvory, kde budou hrát hlavní roli děti, u Hanky se často nové techniky naučí i rodiče. Cena dle náročnosti materiálu, pro členy Pelíšku zvýhodněná. Není nutné chodit pravidelně.

Akce pro veřejnost